رسا تبلیغ | قوانین و مقررات
12822
rtl,page-template-default,page,page-id-12822,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی سایت از نظرحقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی رسا تبلیغ کانون تبلیغاتی و بازاریابی رسا تبلیغ به عنوان فروشنده و کاربراینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا و خدمات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی درج نموده است.ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. لازم به توضیح است در صورت سفارشی بودن کالا یا خدمات درصورتی که هزینه ایی افزون بر قیمت مشخص شده را تحمیل نماید بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.تحویل کالا یا خدمات توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مجازی رسا تبلیغ به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالاو یا انجام خدمات ، سفارش را در آن مکان مشخص شده تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای یا خدمات انجام گرفته که ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

تبصره : خدمات چاپی و تبلیغاتی از این قانون مستنثامی باشد مگر عدم تطابقی بین نوع سفارش و خدمات انجام شده بر اساس اسناد پدید آید که فروشنده در صورت سهل انگاری انجام گرفته ملزم به تامین خسارت وارده می باشد.در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای محل فعالیت کانون، محل عقد صالح میباشد.
مالکیت معنوی
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت کانون تبلیغاتی و بازاریابی رسا تبلیغ می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت اجازه کپی کردن،توزیع،نشرمجدد،واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.
استفاده از خدمات سایت
به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

CLOSE
CLOSE